39.7 C
İzmir
More

  Eğlencenin En iyi Adresleri İçin İzmir’de En İyi 10 Türkü Bar

  Türkü barların son zamanlarda popülaritesi o kadar arttı ki artık Avrupa’da bile Türkler için türkü barlar mevcut. Canlı müzikler ve geniş dans pistleri bu mekanların olmazsa olmazları. Bu barların fiyatları diğer barlara göre oldukça düşük. Sizler için İzmir’de ki en güzel türkü barları derledik.

  10) Ehlem Türkü Evi

  İzmir Ehlem Türkü Evi
  İzmir Ehlem Türkü Evi

  Ehlem Türkü Evi son derece nezih bir mekan. Çalışanlar oldukça samimi ve sıcak kanlı. Canlı müziği çok kaliteli ve akşam saatlerinde başlıyor. Gündüz kafe olarak işletiliyor.  Leziz yemekler yiyip doyasıya eğlenmek istiyorsanız Ehlem Türkü Evi tam size göre.

  • Adres: Konak, 861. Sk. No: 30 D:32, 35250 Konak/İzmir
  • Telefon: (0232) 445 33 13

  9) Kalan Türkü Evi

  İzmir Kalan Türkü Evi
  İzmir Kalan Türkü Evi

  Burada eğlencenin dibine vurmadan çıkma şansınız yok. Kaliteli ses sistemi ve profesyonel sanatçılar ile müzik konusunda en başarılı türkü evlerinden biri Kalan Türkü Evi. Hizmet konusunda da enlerden biri. Çalışanlar son derece profesyonel ve güler yüzlü. Fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde seyrediyor. Ama karşılığını eğlence, lezzetler ve hizmet konusunda alacağınıza eminiz.

  • Adres: Akdeniz, Vali Kazım Dirik Cd. No:6/B, 35210 Konak/İzmir
  • Telefon: (0232) 445 22 62

  8) Dem Türkü Bar

  İzmir Dem Türkü Bar
  İzmir Dem Türkü Bar

  Her gece farklı sanatçıların sahneye çıktığı Dem Türkü Bar’da kendi zevkinize hitap eden müziği bulabilirsiniz. Ayrıca burada düğün, kına, nişan gibi organizasyonlarda düzenlenmekte. Mekanda açık alan ve kapalı alan mevcut. Çalışanların samimiyetiyle kendinizi hiç yabancı hissetmiyorsunuz burada. Makul fiyatlarla kaliteli bir eğlence yaşamak istiyorsanız şehrin göbeğinde ki bu mekana uğrayın deriz.

  • Adres: Tuna, Cemal Gürsel Cd. No:147, 35600 Karşıyaka/İzmir
  • Telefon: 0232 381 04 64

  7) Deniz Türkü Evi

  İzmir Deniz Türkü Evi
  İzmir Deniz Türkü Evi

  Deniz Türkü Evi ailelerinde sıklıkla tercih ettiği nezih ortamı ile dikkat çekiyor. Yemeklerde oldukça lezzetli hazırlanıyor. Kiremitte Tavuk bizim favorimiz oldu. Ürünler oldukça makul fiyatlandırılmış. Hem eğleneyim hem de nezih bir ortam derseniz burayı not edin deriz.

  • Adres: Fatih Mah. Halil Rıfatpaşa Cad. 11 Konak, İzmir
  • Telefon: 0232 441 35 99

  6) Medy Türkü Evi

  İzmir Medy Türkü Evi
  İzmir Medy Türkü Evi

  Ailenizle, arkadaşlarınızla sabahlara kadar eğlenebileceğiniz mekanlardan biri de Medy Türkü Evi. Leziz yemekler ve güzel müzik performansıyla güzel bir gece geçireceğinize eminiz. Fiyatlar oldukça makul düzeyde seyrediyor.

  • Adres: Bahçelerarası, 35340 Balçova/İzmir
  • Telefon: (0232) 999 58 04

  5) Grand Ezgi Türkü Restaurant

  İzmir Grand Ezgi Türkü Restaurant
  İzmir Grand Ezgi Türkü Restaurant

  Buradan memnuniyetsiz ayrılmayacağınıza eminiz. Yemek yemeği planlıyorsanız eğer özellikle mezeler ve ana yemekler çok lezzetli. Menü oldukça zengin ürünlerle donatılmış. Canlı müzik organizasyonu her gece düzenleniyor. Ses kalitesi ve performanslar da kaliteli. Aile ile gidilebilecek nezih bir ortamı var. Fiyatlar da son derece makul. İyi bir türkü bar arayışındaysanız burayı es geçmeyin.

  • Adres: Saray Iş Hanı, 859. Sk. 5 / D, İzmir, İzmir, Türkiye
  • Telefon: (0232) 445 03 44

  4) Ege Mektup Türkü Evi

  İzmir Ege Mektup Türkü Evi
  İzmir Ege Mektup Türkü Evi

  Ege Mektup Türkü Evi’nin müdavimleri oldukça fazla. 100 kişi kapasiteli bu yerde sabahlara kadar eğlenmeye doyamayacaksınız. Sanatçılar son derece kaliteli ve İzmir’de oldukça tanınmış kişiler performans gösteriyor. Fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde. Fakat nezih mekan, kaliteli müzik ve samimi ortam istiyorsanız burası size göre.

  • Adres: Adres: Alsancak, 1469. Sk. No:28, 35220 Konak/İzmir
  • Telefon: (0232) 422 60 62

  3) Balad Türkü Evi

  İzmir Balad Türkü Evi
  İzmir Balad Türkü Evi

  Nezih ortamı ve güler yüzlü çalışanları ile Balad Türkü Evi Buca’da hizmet veriyor. Müzikler kaliteli ve performans gösteren sanatçılar son derece profesyonel sanatçılardan seçilmiş. Fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde kalıyor.

  • Adres: Adatepe, Erdem Cd. No:51, 35400 Buca/İzmir
  • Telefon: 0555 007 03 71

  2) Kirvem Türkü Sahnesi

  İzmir Kirvem Türkü Sahnesi
  İzmir Kirvem Türkü Sahnesi

  Çiğli’dde bulunan Kirvem Türkü Sahnesi, 13:00-02:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Üst kalite de bir hizmet ve profesyonel canlı müzik performansları ile oldukça fazla müşterisi olan bir mekan olarak dikkat çekiyor. Özellikle hafta sonları için rezervasyon yaptırmadan giderseniz kapıdan dönebilirsiniz. Fiyatlar da bu hizmetin karşılığında oldukça makul düzeyde.

  • Adres: 8010/1 Sokak No : 4/1 Ataşehir Mahallesi Çiğli, 35610 İzmir
  • Telefon: 0505 986 48 07

  1) Şafak Türküsü Şiir Evi

  İzmir Şafak Türküsü Şiir Evi
  İzmir Şafak Türküsü Şiir Evi

  Şafak Türküsü Şiir Evi, diğer yerlere göre daha salaş ve Anadolu hissiyatını daha çok alacağınız bir mekan. Belirli günler canlı müzik hizmeti verilse de, canlı müzik günleri son derece eğlenceli geçtiği için bu listeye eklemezsek olmazdı. Çalışanlarında samimiyeti ile kendinizi kesinlikle yabancı hissetmiyorsunuz. Fiyatlar oldukça makul. Memnun kalacağınıza eminiz.

  • Adres: Kazımdirik, 161. Sk. 11 B, 35100 Bornova/İzmir
  • Telefon: 0554 347 82 97

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Latest Posts

  Popüler